محصولات Red آينهل از اوايل سال 2008 به بازار عرضه گرديد و هم اکنون در بيش از 50 کشور جهان به فروش مي رسد . اين محصولات بر اساس خواست مشتريان طراحي شده و امروزه بيش از 30 آيتم در طيف اين محصولات قرار دارند که تا کنون موفق به دريافت بيش از 28 جايزه بين المللي گشته اند . هر کدام از اين جوايز اثبات بهره وري و کيفيت محصولات مي باشد . 

آينهل محصولات خود را به پنج گروه تقسيم کرده است :

محصولات قرمز

محصولات با رنگ قرمز سطح بالاي توانايي و دانش فني آينهل در طراحي محصولات پيشرفته را نشان مي دهد. محصولات اين خط مجموعه اي از ابزار آلات و تجهيزات با طراحي منحصر به فرد، ارگونوميک و با کارايي و کيفيت بالا مي باشد.

محصولات آبي

محصولات آبي رنگ معرف گروه محصولات خانگي و کارگاه هاي کوچک آينهل بوده که بيشتر مناسب مشترياني است که خودشان کارهاي فني خود را انجام مي دهند و مشخصه اصلي انها حداکثر کيفيت در مقابل حداقل قيمت مي باشد.

محصولات سبز

محصولات با زرد سبز محصولاتي هستند که طراحي خاص جهت مصارف باغباني و زراعي دارند . اين محصولات نيز ضمن حفظ کيفيت داراي قيمت مناسبي هستند. 


محصولات خاکستري

محصولات با رنگ خاکستري محصولاتي هستند که جهت کارهاي خاص طراحي شده است . اين محصولات با کيفيت بسيار بالا ساخته ميشوند و مناسب جهت کار در شرايط سخت مي باشد . 

 

محصولات نسل جديد

محصولات با رنگ نارنجي محصولاتي هستند که در ساخت آنها از آخرين تکنولوژيهاي روز دنيا استفاده شده است . استفاده از تکنولوژي هاي پيشرفته الکترونيکي اين تجهيزات را از کليه محصولات مشابه در بازار متمايز کرده است .