شرکت البرز ابزار ارائه کننده ابزار آلات برقي و ماشين آلات صنعتي محک و آينهل

شرکت البرز ابزار در سال 1361 با احداث کارخانه اي در شهر صنعتي البرز وارد حيطه صنعت و تجارت شد . اولين محصول شرکت که با برند محـــک به بازار عرضه شد نمونه اي از ماشين سنگ سنباده بود . با توجه به موقعيت حاصل شده خيلي زود توليد انواع مختلف ماشينهاي سنگ سنباده در دستور کار شرکت قرار گرفت . در ادامه روند فعاليت با توجه به امکانات ايجاد شده بواسطه همکاري با شرکتهاي هانينگ آلمان و هوپ الکتريک تايوان توليد اقلام جديدي از ابزار آلات برقي را آغاز نمود .

در سال 1378 شرکت مبادرت به استقرار سيستم مديريت کيفيت بر مبناي استاندارد ISO 9000 نمود و در سال 1379 موفق به دريافت گواهينامه ISO 9002 گرديد. ضرورت رقابت با ساير توليد کنندگان خارجي شرکت را بر آن داشت تا به موازات توليد در داخل کشور دامنه فعاليت هاي خود را به هنگ کنگ و چين نيز توسعه داده و از طريق همکاري نزديک و تنگاتنگ با کارخانه جات کاملاً پيشرفته اقدام به توليد محصولات مشترک با نام تجاري محــک نمايد .

بديهي است که در اين راه، تجربه 29 ساله توليد و شناخت از نياز صنعت گران کشور به همراه توان و ظرفيت واحد طراحي و مهندسي شرکت دو عنصر اساسي در انتخاب صحيح شرکاي خارجي جهت توليد و عرضه بيش از دويست نوع محصول مشترک بود .

شرکت البرز ابزار در سال 1382 با اخذ نمايندگي انحصاري از شرکت آينهل آلمان توزيع محصولات اين شرکت در ايران را نيز به عهده گرفت .

شرکت البرز ابزار در سال 1383 با ارتقاء سيستم کيفيت مستقر در شرکت موفق به کسب گواهينامه ISO 9001:2000 گرديد.

در سال 1385 پس از عقد قرارداد با شرکت Baida Deli ماشين آلات چوب و MDF شامل پنل بر ها و لبه چسبان ها که در چين توليد و با برند محــک عرضه مي گردد نيز در رنج کاري شرکت قرار گرفت .

در سال 1388 با توجه به تمايل روز افزون صنعت ساختمان به مصالح جديد ماشين آلت ساخت و مونتاژ درب و پنجره UPVC مورد توجه شرکت قرار گرفت که پي از مطالعه فراوان ، شرکت Wolftech ترکيه که سوابق همکاري نزديک با يک شرکت آلماني را در کارنامه خود دارد به عنوان سازنده انتخاب شد و عرضه اين ماشينها پس از طي دوره هاي آموزشي در رابطه با نصب ، راه اندازي و اپراتوري آنها آغاز گرديد . محصولات شرکت Wolftech  طي يک قرارداد انتقال تکنولوژي با يک شرکت آلماني طراحي و همگي در ترکيه ساخته شد و توسط شرکت البرز ابزار در ايران عرضه مي گردد.

محصولات آينهل آلمان

طراحي ويژه ، تکنولوزي بالا

محصولات محــک

محصولات حرفه اي با مقاومت بالا

محصولات وُلـف تِـک

تکنولوژي آلمان ساخت ترکيه